Księgowa/Księgowy

Stanowisko: Księgowy/Księgowa

Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski

Zakres obowiązków:

  • Dekretacja dokumentów
  • Terminowe i prawidłowe wprowadzanie dokumentów do ewidencji księgowej , uzgadnianie ich z kontami księgi głównej
  • Przygotowywanie przelewów i wprowadzanie wyciągów bankowych
  • Prowadzenie rejestru podatku VAT
  • Prowadzenie rozrachunków, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
  • Prowadzenie ewidencji  środków trwałych
  • Klasyfikacja kosztów bilansowych i podatkowych
  • Uzgadnianie stanów magazynowych
  • Przygotowywanie danych do sporządzenia deklaracji podatkowych
  • Współpraca przy sporządzaniu sprawozdań finansowych
  • Sporządzanie okresowych raportów dla kierownictwa

Wymagania:

  • Wykształcenie ekonomiczne
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość zasad rachunkowości oraz podstaw Międzynarodowych Standardów Rachunkowości
  • Praktyczna umiejętność obsługi oprogramowania księgowego
  • Operatywność, samodzielność, komunikatywność
  • Dobra organizacja pracy oraz sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku nieruchomości,
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Możliwość pracy w ambitnym zespole.