Częstochowa, Bardowskiego 25b

Realizacje

Częstochowa, ul. Bardowskiego 25b

Opis inwestycji

BUSZREM-NIERUCHOMOŚCI oferuje nową inwestycję położoną w nowo zrewitalizowanej części miasta. Oryginalna architektura oraz przemyślany układ pomieszczeń, to główne atuty naszych lokali.

W budynku o kształcie litery L na 4 kondygnacjach nadziemnych będzie 56 funkcjonalnych mieszkań o metrażach od 31 m2 do 58 m2, z balkonami lub loggiami, z osobną kuchnią lub aneksem kuchennym.

Budynek zostanie w całości podpiwniczony głównie dla potrzeb wielostanowiskowego garażu podziemnego z 19 miejscami postojowymi. Na dachu zostanie umieszczona kotłownia gazowa zapewniająca ciepło i ciepłą wodę.

Standard i wykończenie SA ważne dla przyszłych mieszkańców, dlatego wszystkie części wspólne będą oddane z dbałością o każdy detal. Budynek z elewacją w kolorach: białym, pomarańczowym, żółtym i szarym idealnie komponować się będzie z balustradami balkonów i loggii o konstrukcji stalowej.

Wokół budynku zaplanowana jest strefa zieleni, plac zabaw oraz 38 miejsc parkingowych.

Dbając o potrzeby ludzi młodych wszystkie mieszkania można nabyć korzystając programu MDM.( Mieszkanie dla Młodych). Szczegóły u sprzedawców.

Pracownicy Domu Kredytowego NOTUS S.A. długoletniego partnera Buszrem, pomogą Państwu w uzyskaniu w kredytu hipotecznego

W sprawie zakupu lokali mieszkalnych, miejsc parkingowych w garażach oraz na parkingu zewnętrznym prosimy o kontakt z pracownikami Biura Sprzedaży Mieszkań:

02-466 Warszawa, ul. Kłosia 8

 tel. :728 546 363

42 -200, Plac Daszyńskiego 14 lok 2

tel.: 34/ 360-66-45

e-mail: mieszkania@buszrem.pl

Lokalizacja

Zdjęcia inwestycji

Rzetelna Firma Osobowość Branży 2018 Deweloper Roku 2019 #

# # # #
© 2016 BUSZREM S.A. Proudly developed by Premium Solutions