Osiedle Rakuszanki

Realizacje

Osiedle Rakuszanki

Opis inwestycji

Buszrem S.A. prezentuje Państwu Osiedle Rakuszanki  w dzielnicy Warszawa-Ursus. Inwestycja ta adresowana jest do osób ceniących sobie mieszkanie w okolicy posiadającej rozwiniętą infrastrukturę towarzyszącą oraz dobrze skomunikowaną z centrum miasta.

W pobliżu osiedla znajduje się stacja kolejowa Ursus (Szybka Kolej Miejska oraz Koleje Mazowieckie) a także dogodny węzeł komunikacji autobusowej umożliwiający swobodne dotarcie do każdego punktu miasta. Została oddana do użytkowania tzw.Trasa Nowolazurowa ul. Gierdziejewskiego w stronę Al. Jerozolimskich-  ułatwiająca dojazd do południowej części Warszawy i w stronę ul. Górczewskiej, kierująca się na zachód miasta.

Nieopodal inwestycji znajdują się m.in. park, stadion, basen, dom kultury a także popularny nie tylko wśród warszawiaków sklep Outlet Faktory.

Funkcjonalnie zaplanowane mieszkania z balkonami zaprojektowane zostały w trzech budynkach z garażami podziemnymi i parkingiem zewnętrznym. Trzy etapy budowy z 336 lokalami mieszkalnymi i 19 usługowymi zostały zrealizowane i oddane do użytkowania. Inwestycja została podporządkowana nowoczesnym zasadom funkcjonalności z myślą o wygodzie przyszłych mieszkańców tak, aby spełniała ich wszystkie oczekiwania i potrzeby.
W sprzedaży są mieszkania, lokale usługowe i miejsca postojowe w wielostanowiskowych garażach.

W sprawie zakupu lokali mieszkalnych, uslugowych, miejsc parkingowych w garażach oraz na parkingu zewnetrznym prosimy o kontakt z pracownikami Biura Sprzedaży Mieszkań

tel.: 22-478-25-24, 22-478-25-26

mieszkania@buszrem.pl

Lokalizacja

Zdjęcia inwestycji

Rzetelna Firma Osobowość Branży 2018 Deweloper Roku 2019 #

# # # #
© 2016 BUSZREM S.A. Proudly developed by Premium Solutions