O nas

BUSZREM S.A. to firma z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w szeroko pojętej branży budowlanej. Naszą działalność obejmuje kilka profili. Podstawowym jest produkcja kostki brukowej, płyt betonowych, galanterii betonowej oraz małej architektury. Szeroki wachlarz produktów zakładu w Gralewie charakteryzuje się wysoką jakością i niepowtarzalnym urokiem. Nad procesem produkcji kostki, płyt i pozostałych wyrobów betonowych czuwa nasze laboratorium. Sieć autoryzowanych punktów sprzedaży i specjalistyczny transport pozwala dostarczyć nasze wyroby szybko, tanio i bezpiecznie.

Świadczymy usługi jako generalny wykonawca inwestycji budowlano-montażowych. Działamy przede wszystkim na rynku krajowym. Najwięcej inwestycji zrealizowaliśmy na terenie województwa łódzkiego i mazowieckiego. Znani jesteśmy z kompleksowej realizacji inwestycji pod klucz. Wykonujemy komplet prac budowlanych, instalacyjnych i wykończeniowych.

Od roku 2011 rozpoczęliśmy produkcję wielkogabarytowych prefabrykatów żelbetowych i sprężonych. W naszym zakładzie prefabrykacji we Włocławku uruchomiliśmy linię produkcyjną elementów z keramzytobetonu.

Doświadczenie, możliwości finansowe i techniczne oraz posiadany potencjał pozwala firmie podejmować się wykonawstwa inwestycji o dużej skali, z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii spełniających wymagania jakościowe ze strony klientów.

Stosowanie nowoczesnych technologii, oferowanie wysokiej jakości usług oraz konkurencyjnych cen zapewnia firmie nie tylko ciągłość funkcjonowania ale również sukcesywny rozwój.